Sigmatex Superlatex Matt

Sigmatex Superlatex Matt: universele muurverf voor binnen en beschut buiten. Schrobklasse 1, zeer goede dekking en oplosmiddelvrij (VOC < 1 g/l). Ideaal op minerale ondergronden, glasweefsel en glasvlies.

Sigma Coatings
  • 1

Veiligheidswaarschuwingen

Waarschuwing

Kan een allergische huidreactie veroorzaken.

    Bevat tetrahydro-1,3,4,6-tetrakis(hydroxymethyl)imidazo[4,5-d]imidazool-2,5(1H,3H)- dion, 1,2-benzisothiazool-3(2H)-on en 2-methylisothiazool-3(2H)-on. Kan een allergische reactie veroorzaken.

    Veiligheidsinformatieblad op verzoek verkrijgbaar.

    Let op! Bij verneveling kunnen gevaarlijke inhaleerbare druppels worden gevormd. Spuitnevel niet inademen

Eigenschappen

  • Watergedragen
  • Kwast
  • Roller
  • Spuit
  • Buiten
  • Binnen

Selecteer productinstellingen om de productprijs en beschikbaarheid te zien

SELECTEER TYPE:
Getoonde kleuren zijn bij benadering & kunnen afwijken op uw scherm
> Bereken de benodigde hoeveelheid
Af te halen in 1 van onze winkels
Bezorging
Dit product komt in aanmerking voor bezorging
Uw eenheidsprijs € 31,54 <span class="tax-label">inclusief BTW</span> € 26,07 <span class="tax-label">ex BTW</span>
Ben je klant bij Sigma? Log hier in op jouw account

    Voordelen van Sigmatex Superlatex Matt

  • Universeel toepasbaar binnen en beschut buiten|
  • Schrobklasse 1 volgens NEN EN 13300|
  • Dekkingsklasse 2 – zeer goede dekking|
  • Oplosmiddelvrij en emissievrij (VOC < 1 g/l)|
  • Waterdampdoorlatend|
  • Ideaal toepasbaar op glasweefsel en glasvlies|
  • Vergeelt niet|
  • Voldoet aan brandklasse B-s1, d0

Sigmatex Superlatex Matt is een universeel inzetbare muurverf voor binnen, tevens geschikt voor beschut buitenwerk. De verf is bestemd voor het afwerken van wanden en plafonds op minerale ondergronden zoals beton, stucwerk, schuurwerk, gipsplaten en metselwerk, alsmede op glasweefsel, glasvlies en bestaande goed hechtende (muurverf)lagen en structuurpleisters. De formulering is gebaseerd op een kunstharsdispersie.

Technische eigenschappen

Sigmatex Superlatex Matt beschikt over schrobklasse 1 conform NEN EN 13300 en dekkingsklasse 2 (zeer goede dekking). Het product is oplosmiddelvrij en emissievrij (VOC < 1 g/l) en waterdampdoorlatend. De verf vergeelt niet en is licht reinigbaar. Brandcertificaat aanwezig: voldoet aan brandklasse B-s1, d0. Op beton heeft de verf geen carbonatatieremmende werking.

Verwerking en rendement

Zeer gemakkelijk verwerkbaar en uitstekend verspuitbaar. Rendement 8–10 m²/liter. Applicatie met kwast, rol en airless-spuit. Droog na ca. 1 uur, overschilderbaar na ca. 4 uur (bij 23°C/50% R.V.). Toepasbaar in vochtige ruimten (badkamer, keuken), niet in douchegedeelte. Mat glansgraad (ca. 1,9 GU).

Toepassingsvoorwaarden:
Mits ondergrond goed voorbehandeld
Opbrengst per liter (m²):
10
Overschilderbaar na (in uren):
4

Gerelateerde producten

Downloads

loader