Sigma S2U Semi-Gloss
Sigma S2U Semi-Gloss is een lakverf voor buiten voor geveltimmerwerk en metaal. Optimaal glansbehoud, hoge weervastheid, halfglans.
Veiligheidswaarschuwingen
Waarschuwing
Ontvlambare vloeistof en damp.
Let op! Bij verneveling kunnen gevaarlijke inhaleerbare druppels worden gevormd. Spuitnevel niet inademen
Eigenschappen
Downloads
Selecteer productinstellingen om de productprijs en beschikbaarheid te zien
- Optimaal glansbehoud|
- Hoge weervastheid, ook in kustgebieden|
- Duurzame elasticiteit|
- Kras- en slijtvast|
- Hoge dekkracht|
- Gemakkelijk verwerkbaar|
- Goede koudedroging|
- Verwerkbaar van 0°C tot 30°C|
- Gemakkelijk reinigbaar|
- Toe te passen over alkydharsverven|
Voordelen van Sigma S2U Semi-Gloss
Sigma S2U Semi-Gloss is een lakverf voor buiten voor het voor- en aflakken van geveltimmerwerk en voor het afschilderen van voorbehandeld staal en non-ferrometalen.
Weervast met optimaal glansbehoud
De lakverf op basis van polyurethaan-alkydhars heeft een optimaal glansbehoud, een hoge weervastheid ook in kustgebieden en een duurzame elasticiteit. Kras- en slijtvast, hoge dekkracht, gemakkelijk verwerkbaar, goede koudedroging en verwerkbaar van 0°C tot 30°C, gemakkelijk reinigbaar en toe te passen over alkydharsverven.
Technische gegevens
Wit en vrijwel alle kleuren volgens de Sigma Voice of Colour en Sigma Colour System C21.3 waaier, halfglans. Dichtheid ca. 1,2 kg/dm³, ca. 65 vol.% vaste stof, droge laagdikte 40 µm per laag. Bij 23°C stofdroog na ca. 1,5 uur, kleefvrij na ca. 3,5 uur en overschilderbaar na ca. 16 uur. Theoretisch rendement 16,5 m²/liter. Blikken van 1 en 2,5 liter.
